Kardamon przenosi słuchaczy w inny wymiar z emocjonalnym albumem

Inny Wymiar album Kardamonu z Siedlec imponuje siłą kobiecą, mocnym brzmieniem, magnetyzmem i wrażliwością.

Składa się z 11 autorskich piosenek z różnych gatunków — od popu do bluesa. Słuchacze zostaną zabrani w niezwykłą muzyczną przygodę, podczas której będą wzruszeni balladami i zaskoczeni rockowym pazurem. Album zawiera także smaczki dla fanów bluesa. Wokal Kariny spaja całość swoją wyjątkową i charyzmatyczną barwą, czując się zarówno w studiu, jak i na koncertach.

Słuchaj INNY WYMIAR w serwisach cyfrowych:

http://www.soundline.biz/KardamonInnyWymiar/

Kardamon cechuje się niesamowitą charyzmą, autentycznością, oryginalnym brzmieniem i kopalnią świetnych tekstów, co doskonale słychać w każdym, pieczołowicie dopracowanym utworze.

Muzyka sama w sobie ma dawać ludziom emocje – od radości po łzy wzruszenia. Taki jest Kardamon, ulecza różne stany, uzdrawia, porusza serca i bawi zarazem – mówi Karina Mazurczak, wokalistka i autorka wszystkich tekstów z albumu. 

Uważam, że jeżeli piosenka jest po prostu dobra, to nieważne tak naprawdę czy to jest to blues, pop, czy rock, liczą się emocje danej chwili – dodaje Daniel Popek, odpowiedzialny za wszystkie kompozycje.

Album promują single „Prosto w serce”, „Dieta”, „Ile to już lat” i „Czas” wraz z klimatycznymi teledyskami:

 

Kup INNY WYMIAR: https://kardamon-kd.pl/produkt/plyta-kardamon-inny-wymiar/ 

 

KARDAMON

Zespół założony przez dwoje artystów z różnych światów muzycznych, tworzących wspólnie mieszankę wybuchową. Karina Mazurczak – charyzmatyczna wokalistka z korzeniami w big-bandzie jazzowym oraz wielu projektach artystycznych. Laureatka licznych konkursów wokalnych. Karina jest autorką tekstów w Kardamonie. Emocje, pasja, namiętności cechują przekaz śpiewanych przez nią piosenek.  Daniel Popek – gitarzysta z przeszłością w mocnych rockowych składach, który w Kardamonie odkrywa swoją wrażliwszą i delikatniejszą duszę. Nocami zdziera palce szlifując swój warsztat muzyczny do perfekcji. Jest twórcą wszystkich dźwięków w Kardamonie. O muzyczne smaki i smaczki wzbogacają ich: Przemek Pałdyna – basista przekazujący nie tylko rytm, ale i emocje. Robert Protasewicz – perkusja to jeden z wielu talentów, którymi może się pochwalić – od aktorstwa, przez reżyserię, śpiew na choreografii kończąc. Kacper Lechicki – młoda krew zespołu (najmłodsza) – z jednej strony najmłodszy, a zarazem najbardziej elegancki a do tego bardzo utalentowany gitarzysta.

KARDAMON W SOCIAL MEDIACH:

Facebook: https://www.facebook.com/kardamon.zespol
Instagram: https://www.instagram.com/kardamon.zespol/

YouTube: https://www.youtube.com/@kardamonkd739 

Spotify: https://open.spotify.com/artist/5oEflkblMKwEepCDFnJYjR?si=ROXZ-F5wSS6HzPwiWs71IA 

 

INNY WYMIAR

W nagraniach udział wzięli:
Karina Mazurczak — wokal
Daniel Popek — gitary
Przemysław Pałdyna — gitara basowa
Robert Protasewicz – perkusja

Miks — Andrzej Karp, Daniel Popek
Mastering — Andrzej Karp
Zdjęcia — Sylwia Tarkowska
Opracowanie graficzne — Justyna Lewczuk
Produkcja — Daniel Popek, Karina Mazurczak, Andrzej Karp
Wydawca — Metro Promotion

Album można nabyć w sieci sklepów Empik i na oficjalnej stronie zespołu: www.kardamon-KD.pl. Zespół planuje obecnie wiosenną trasę koncertową.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x