Kaylee Bryant odchodzi z „Legacies” po 4 sezonach

Odcinek 9 sezonu 4 Legacies to ostatni występ Kaylee Bryant jako członka stałej obsady serialu. Kobieta portretowała Josie Saltzman.

„Jako fanka uniwersum The Vampire Diaries, dziękuję The CW i Warner Bros. TV za danie mi tej szansy. Jestem tak wdzięczna fanom i będę ich kochać zawsze i na zawsze za powitanie i przyjęcie mnie do tego świata. Josie pomogła tak wielu pięknym ludziom czuć się komfortowo w swojej seksualności i mam nadzieję, że jej dziedzictwo zostanie kontynuowane, aby pewnego dnia każdy czuł się wolny i mógł kochać kogo chce bez względu na płeć.”

Ale czy to naprawdę ostatni raz, kiedy zobaczymy Josie? Odpowiedź na to pytanie można znaleźć (w pewnym stopniu) w oświadczeniu, które otrzymaliśmy od producentów wykonawczych Julie Plec i Bretta Matthewsa:

„Chociaż z bólem serca żegnamy się z tak ukochaną członkinią Super Squad, życzymy Kaylee szczęścia i sukcesów. Z niecierpliwością czekamy na rozwój jej kariery w przyszłości, a nasze drzwi w Legacies zawsze będą dla niej otwarte, ponieważ świat jest po prostu lepszym, gdy jest w nim Josie Saltzman.”

Choć z pewnością będzie nam brakowało tej postaci, fabuła Josie zmierzała w tym kierunku już od dłuższego czasu. Próbowała zdystansować się od szkoły Salvatore’ów, zapisując się do Mystic Falls High, tymczasowo zamieszkując z wujkiem Damonem i ciocią Eleną. W końcu wróciła do nadprzyrodzonej akademii, jednak jej ostatni pobyt był bardzo burzliwy.

 

0
Would love your thoughts, please comment.x