Kiedy i o której wraca 2 sezon „Zagubieni w kosmosie”?

Lost in Space „Zagubieni w kosmosie” to współczesna wersja serialu science fiction z lat 60-tych. Jego akcja toczy się w odległej o 30 lat przyszłości, kiedy kolonizacja kosmosu jest już rzeczywistością. Robinsonowie to jedna z rodzin wybranych do nowego życia w lepszym świecie. Kiedy jednak nagle podczas wyprawy do swojego nowego domu kolonizatorzy zostają zepchnięci z kursu, zmuszeni są zawrzeć nowe sojusze i wspólnie walczyć o przetrwanie w obcej, niebezpiecznej rzeczywistości, odległej lata świetlne od celu podróży. Oprócz Robinsonów w tej samej sytuacji znalazło się tajemnicze duo, które połączył ze sobą los i talent do oszustwa.

Drugi sezon wraca już 24 grudnia w Wigilię z dużą dawką emocji, akcji i nie tylko. Zapowiada się jeszcze więcej niebezpieczeństw i tym razem rodzina Robinsonów musi sama stawić im czoła bez pomocy robota.

Drugi sezon będzie można już oglądać o 9:00 (Czasu polskiego) na platformie Netflix. Serial ma mieć tak jak w pierwszym sezonie 10 odcinków.

Będziecie oglądać kolejny sezon przygód Robinsonów? 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x