Kiedy premiera 3. sezonu serialu „Snowpiercer”?

Trzeci sezon Snowpiercera został oficjalnie zamówiony przez TNT jeszcze przed premierą nowych odcinków.

W drugiej odsłonie w końcu poznaliśmy pana Wilforda (Seana Beana). Oprócz przebiegłego złoczyńcy pojawiła się także Alexandra Cavill (córka Melanie). Nowe twarze dołączyły do głównych liderów serii: Jennifer Connelly w roli Melanie Cavill i Daveeda Diggsa jako Andre Laytona.

Czy Melanie Cavill z serialu „Snowpiercer” żyje? Odpowiedź może Was zaskoczyć

Zgodnie z przewidywaniami, Wilford wprowadził wiele zmian i nową intrygę do Snowpiercera. Pasażerowie pociągu podzielili się na tych, którzy pragną zachowania demokracji ustanowionej przez Laytona oraz zwolenników przywrócenia dyktatury. Jednak odkrycie Melanie okazało się przełomem. Pod koniec drugiego sezonu wiemy już, że Ziemia faktycznie ociepla się na tyle, by móc się na niej ponownie osiedlić.

Obecnie trwają zdjęcia do trzeciej odsłony serialu. Produkcja jest kręcona w Kanadzie i ma zostać zakończona w lipcu 2021 roku. W nowych odcinkach na pewno zobaczymy: Daveeda Diggsa, Seana Beana, Rowan Blanchard, Alison Wright, Lenę Hall, Mickey Sumner, Sama Otto, Annalise Basso i Stevena Ogga. Będziemy częściej widywać Chelsea Harris. Oprócz tego do obsady dołącza Archie Panjabi.

TNT ogłosiło, że Snowpiercer powróci z 3. sezonem 24 stycznia 2022 roku.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x