Kiedy premiera 4. sezonu „You”?

Popularny thriller psychologiczny pojawi się szybciej, niż się spodziewano.

Fani niezwykle udanej serii Netflixa z Pennem Badgleyem w roli głównej i opartej na książkach Caroline Kepnes mają mnóstwo powodów do zadowolenia. W ostatnie Święto Dziękczynienia ogłoszono, że serial pojawi się dzień wcześniej, niż zakładano. Po spektakularnych zwrotach akcji, jakie działy się w sezonie 3., kolejny ma wcale mu nie ustępować. A premiera już w lutym, w sam raz na Walentynki.

W aktualizacji udostępnionej przez TV Insider, Netflix ujawnił, że nadchodzący sezon You będzie miał premierę w dwóch częściach. Część 1 pojawi się we czwartek, 9 lutego 2023 roku, a część 2 – dokładnie miesiąc później, we czwartek, 9 marca 2023 roku. Obie ukażą się odpowiednio o 3:00 czasu wschodniego w serwisie streamingowym na całym świecie.

Nowy sezon kontynuuje wydarzenia z sezonu trzeciego, w którym Joe (Penn Badgley) zakończył swój związek z żoną Love Quinn (Victoria Pedretti) po obsesji na punkcie bibliotekarki Marienne Bellamy (Tati Gabrielle). Mężczyzna wyrusza za granicę pod nowym pseudonimem – profesora Jonathana Moore’a. Przeprowadzka do Londynu dla Mariennen oraz sadystyczny romantyzm sprawia, że ​​zakochuje się w dyrektor galerii sztuki (Charlotte Ritchie). Co się teraz stanie z jego związkiem z Marienne, gdy to Kate jest w centrum uwagi?

Chociaż niewiele wiadomo o tym, co przyniesie najnowszy sezon, zwiastun potwierdził, że będzie się opierał na nowej stronie życia Joego, w tym jego przynależności do grupy bogatych ludzi. Po sugestii londyńczyków, że są celem dla zabójcy, Joe powraca do swojej detektywistycznej strony. Ma zamiar dorwać tego, kto stoi za tymi zbrodniami, których działanie łudząco przypomina plany Dextera Morgana.

Podczas rozmowy w Podcrushed Badgley ujawnił, że gdyby kiedykolwiek teoretycznie spotkał swojego ekranowego odpowiednika, zareagowałby na niego bardzo prosto.

Powiedzmy, że był osobą, na punkcie której miałem obsesję, i jak mógłbym go spotkać w kontrolowanych okolicznościach, a on był zainteresowany słuchaniem mnie… Właściwie spróbowałbym go pokochać. Bo prawda jest taka, że ​​nigdy tego nie dostał. Szczerze mówiąc, czuję, jakbym obserwował go przez długi czas. Potrzebuje miłości.

W tym sezonie do Badgley’a dołączy aktorka Ritchie – lepiej znana z roli w Ghosts BBC One. W wywiadzie dla Radio Times na początku tego roku, 33-letnia gwiazda nazwała tę rolę wymagającą i ekscytującą.

Od bardzo dawna nie dostałam czegoś tak trudnego

– powiedziała, dodając, że jej postać ma „lodowy” element.

W ramach przypomnienia, poniżej wstawiamy trailer 4. sezonu You.

Cześć, tu Ola. Zgodnie ze swoim pseudonimem zaczytuję się głównie w fantastyce, ale nie pogardzę też dobrym kryminałem. Wciąż odkrywam nowe, ciekawe dla mnie gatunki książek. Gram też w gry( zazwyczaj przygodowe typu Tomb Raider czy ASC) Jestem szczęśliwa, że mogę Cię poznać!
0
Would love your thoughts, please comment.x