Kiedy premiera drugiego sezonu „Księgi Czarownic”?

Już wkrótce po kilkudziesięciu miesiącach czekania powraca serial Księga Czarownic. Tym razem produkcja zabierze nas w podróż po Anglii z czasów elżbietańskich.

https://www.youtube.com/watch?v=WYOWTZp2rBc

Drugi sezon Księgi czarownic skupi się na Matthew i Dianie, którzy znajdują się w XVI-wiecznym Londynie, gdzie próbują ukryć się przed członkami Kongregacji. Starają się odnaleźć nauczycielkę czarownic, która mogłaby nauczyć Dianę kontrolować posiadaną przez nią moc i znaleźć tajemniczą Księgę życia.

Drugi sezon A Discovery of Witches będzie opierać się na książce Cień nocy, czyli na drugim tomie serii autorstwa Deborah Harkness. Premiera nowych odcinków odbędzie się 8 stycznia na HBO GO z całym sezonem.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x