Kolejny sezon „Izzy’s Koala World” potwierdzony

Netflix dał zielone światło na produkcję drugiego sezonu Izzy w świecie koali.

Serial jest stworzony przez The Dodo i wyprodukowana we współpracy z Nomadica Films. Skupia się on na mieszkańcach Magnetic Island, Izzy Bee i jej bliskich, którzy ratują i opiekują się młodymi koalami.

Jesteśmy podekscytowani, że kolejny sezon Izzy’s Koala World powstaje na Netflix, ponieważ serial podkreśla misję The Dodo polegającą na tworzeniu historii, które będą poprawiać samopoczucie, podnosić na duchu historii o zwierzętach i ludziach, którzy je kochają – powiedział Dave Glauber, kierownik kreatywny w Dodo Kids.

W drugim sezonie ma być bardziej podkreślony wysiłek rodziny nad koalami. Bardziej skupi się na konsekwencjach pożarów w Australii.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x