Krist Van D o ucieczce przed miłością w „Run Away”

KRIST VAN D to twórca takich hitów jak You Are The One, Feel Me, czy Be Without You rok 2021 rozpoczyna od zaprezentowania swojego nowego singla i teledysku RUN AWAY.

Utwór wydany przez hiszpańską wytwórnię Blanco Y Negro w krótkim czasie po premierze trafił na playlisty stacji radiowych i TV w Hiszpanii, Ameryce Południowej, także w Rosji i krajach WNP.

Kawałek utrzymany w klimatach klubowych z lekką domieszką pop wraz z wokalem zjawiskowej Serbki – MINY JOKSIMOVIĆ tworzą bardzo ciekawą kompozycję.

Teledysk, jak i utwór do RUN AWAY opowiada o sytuacji życiowej, której doświadczyło wielu z nas; o zranionych uczuciach, o udawanych emocjach ze strony kobiety. Utwór wspomina także o ucieczce przed miłością i przed wyrażaniem prawdziwych uczuć. Powstał również teledysk, w którym sceny dynamicznie przeplatają się ze obrazami o tematyce miłosnej, które nawiązują do tekstu śpiewanego przez wokalistkę.

Poprzedni rok Krist rozpoczął od odświeżenia znanego z lat 80-tych hitu z repertuaru zespołu Bad Boys Blue pod tytułem YOU’RE A WOMAN Zrobiony przez Krist’a na nowo w bardzo współczesnym klimacie utwór, jak i teledysk spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem.

Z początkiem lata 2020 roku ukazał się w Polsce nakładem wytwórni Lemon Records radiowo-imprezowy utwór MIAMI. Został wydany również oficjalnie w Rosji, gdzie swoim zasięgiem radiowym objął przeszło siedemdziesiąt miast na terenie całego państwa, krajach byłego Związku i bałtyckich. Co więcej, zarówno piosenka, jak i teledysk zdobyły niemałą sympatię słuchaczy, stacji radiowych i telewizyjnych programów muzycznych, a nagranie usłyszeć można często grane przez DJ-ów podczas imprezowych live streamów.

Zobaczcie teledysk do Run Away:

 

Miłośniczka filmów i książek romantycznych. W wolnych chwilach zajmuję się muzyką i sztuką szeroko pojętą. Od pewnego czasu w Internecie można mnie spotkać pod pseudonimem Nudati.
0
Would love your thoughts, please comment.x