Kto pojawi się w 2. sezonie „Yalı Çapkını”? Możecie być zaskoczeni

fot: Star TV

Przygotowania do drugiego sezonu serialu Yalı Çapkını już się rozpoczęły. A aktorzy na plan powrócą dopiero w 2. połowie sierpnia.

Aktualnie, scenarzyści skupiają się na rozwinięciu wątków postaci, wprowadzeniu nowych tajemnic i zaskakujących zwrotów akcji.

O czym jest serial Yalı Çapkını?

Opowiada historię Ferita, syna zamożnej rodziny, który jest uwodzicielem. Jego najbliżsi, aby zapobiec licznym romansom chłopaka, postanawiają wydać go za mąż, za córkę bliskiej familii z Gaziantep.

Kto może pojawić się 2. sezonie Yalı Çapkını?

Po zakończeniu pierwszej części pojawiły się informacje o rzekomym odejściu Çetina Tekindora, który wciela się w postać Halisa Agę. Według najnowszych informacji, decyzja o obecności aktorka w nowych odcinkach nie została jeszcze podjęta. Ponadto córkę, dziadka Ferita ma zagrać Binnur Kaya, a Taro Emir Tekin jego wnuka. W 2. sezonie prawdopodobnie nie zobaczymy już Barana Bölükbaşıka (Tarik) oraz Ediza Akşehira (Saffet).

Prace nad fabułą do nowego sezonu Yalı Çapkını są wciąż w opracowaniu, więc wkrótce będzie wiadomo kto opuści zespół, a kto zostanie. Rozpoczęły się również działania nad wprowadzeniem wnuka Halisa do nowych odcinków. Z

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x