Kto powróci w 20. sezonie „Grey’s Anatomy”?

Nowe odcinki tego popularnego serialu będą przypominać te z dawnych lat. To wszystko za sprawą powrotu jednej z postaci.

Wraca Jessica Capshaw, która wystąpi gościnnie jako Arizona Robbins, chirurg dziecięcy, postać odgrywana przez aktorkę w sezonach 5-14.

Bohaterka powróci po tym, jak okazało się, że wraca były Schmitta, Nico Kima (w tej roli Alex Landi).

Produkcja powita dwie inne godne uwagi gwiazdy. Weteranka Już nie żyjesz, Natalie Morales, wcieli się w Monicę Beltran, opisywaną przez ABC jako:

Chirurg dziecięcy, której pragmatyzm i zdrowy rozsądek uczyniły ją jedną z najlepszych w swojej dziedzinie. Jej gotowość do przekraczania granic może być godna podziwu i irytująca, ale zawsze ma na celu zapewnienie najwyższej jakości opieki swoim pacjentom.

Freddy Miyares, znany z DMZ, również przejdzie przez Grey Sloan jako Dorian, sympatyczny pacjent, którego przyszłość staje pod dużym znakiem zapytania po poważnym wypadku.

Sezon 20. będzie debiutem producentki wykonawczej Meg Marinis, występującej tym razem w roli showrunnerki (została ogłoszona jako następczyni Kristy Vernoff w marcu 2023 roku). Widzowie zagłębią się w skutki przerwanego ślubu Simone, który spowodował między innymi, że jej niedoszły mąż wylądował w szpitalu. Richarda czeka ponowne starcie z butelką. Pojawi się też okazja do zaznajomienia się z losami gościnnego pacjenta Sama Page’a i Teddy’ego, chirurga, który próbował uratować mu życie, gdy była panna młoda zemdlała.

Cześć, tu Ola. Zgodnie ze swoim pseudonimem zaczytuję się głównie w fantastyce, ale nie pogardzę też dobrym kryminałem. Wciąż odkrywam nowe, ciekawe dla mnie gatunki książek. Gram też w gry( zazwyczaj przygodowe typu Tomb Raider czy ASC) Jestem szczęśliwa, że mogę Cię poznać!
0
Would love your thoughts, please comment.x