„Kulüp”: znamy datę premiery na Netflix!

Gökçe Bahadır i Barış Arduç powracają na ekrany z Kulüp. Oryginalna turecka produkcja na ekranach Netflix już 5 listopada!

Kulüp to długo oczekiwany turecki serial z Gökçe Bahadır, Barışem Arduç i Salihem Bademci.

Jest rok 1955. Matilda, była więźniarka, pracuje w jednym z najważniejszych klubów nocnych. Córka Matyldy, Rasel, nie wiedziała o jej istnieniu, dopóki jej matka nie została zwolniona z więzienia. Próbując nawiązać dobre stosunki z córką, Matilda chce trzymać Rasel z dala od rozrabiaki i uwodziciela, Fistika İsmeta. Matilda próbuje też walczyć z ego swojego szefa Orhana, menedżera nocnego klubu Çelebiego i artysty Selima. Kobieta, która wkracza do klubu, zmienia miejsce , które jest piekłem dla pracowników, w dom.

„Ktoś, kogo nigdy nie znałeś, może być Twoją rodziną. Miejsce, którego nigdy się nie spodziewałeś, może być Twoim domem”.

Za projekt odpowiadają Zeynep Günay Tan i Seren Yüce. Zdjęcia do serialu ukończono trzy miesiące temu. Serial sygnowany jest przez 03 Medya.

Barış Arduç i Salih Bademci wcześniej spotkali się już na planie. W latach 2015-2017 grali przyjaciół i wspólników w bijącym rekordy popularności serialu Kiralik Ask. 

„AlpArslan”: znamy nieoficjalną datę premiery!

 

 

 

0
Would love your thoughts, please comment.x