„Kuruluş Osman” nadchodzi w środę!

Kuruluş Osman nadchodzi! Jak pojawienie się programu wpłynie na środowe oceny?

Serial ATV Kuruluş Osman, nakręcony przez Bozdağ Film, zostanie pokazany w tym tygodniu wraz z pierwszym odcinkiem trzeciego sezonu. Ukazał się nowy plakat produkcji. Teraz wszystkie oczy zwrócone są na środowe oceny. Zobaczmy, jak będą wyglądać ratingi, gdzie, wraz z przybyciem Kuruluş Osman, pojawią się niezwykle silni konkurenci.

W środowe wieczory widzowie będą mieli do wyboru Sadakatsiz, Kanunsuz Topraklar i Kuruluş Osman. Seria Kanal D Sadakatsiz i serial telewizyjny Fox Kanunsuz Topraklar emitowano po raz pierwszy w tym sezonie w zeszłą środę. W tym tygodniu do walki o widzów dołączy również seria ATV Kuruluş Osman.

W zeszłym tygodniu zwycięzcą była rekordowa seria Sadakatsiz. Zajęła pierwsze miejsce w każdej kategorii. Wraz z udziałem Berkay Ateş w historii Asyi, Volkana i Derin, granych przez Cansu Dere, Canera Cindoruka i Melis Sezen, dawka emocji w serialu wzrosła.

Kanunsuz Topraklar, który w środę wieczorem pojawił się na ekranie z pierwszym odcinkiem, otrzymał bardzo dobrą ocenę, choć pozostał w tyle za Sadakatsiz. Serial, w którym występują Uğur Güneş i Esra Bilgiç, rozgrywa się w Zonguldak w latach 30. XX wieku.

W tym tygodniu do walki dołącza seria ATV Kuruluş Osman. Serial odniósł wielki sukces w pierwszych dwóch sezonach i ma wierną publiczność. Oczekuje się więc, że długo wyczekiwany Kuruluş Osman z nową historią i nowymi aktorami oraz Burak Özçivit z postacią Osmana Beya, ponownie wywróci oglądalność do góry nogami. W trzecim sezonie Kuruluş Osman opowie zaciekłą walkę Osmana Beya o ustanowienie państwa.

Grupa na Facebooku poświęcona tureckim serialom – Tureckie królestwo – seriale (Kliknij, aby dołączyć)

0
Would love your thoughts, please comment.x