„Lawmen: Bass Reeves” od 18 grudnia na SkyShowtime

fot: © 2022 SkyShowtime Limited

Już w grudniu na SkyShowtime zobaczymy serial Lawmen: Bass Reeves z Davidem Oyelowem.

Wcześniej wspomniana produkcja pojawi się 18 grudnia 2023 roku. Kolejne odcinki będą pojawiać się co poniedziałek. W roli głównej, pierwszego sezonu tej serialowej antologii, występuje jej producent wykonawczy, nominowany do nagrody Emmy David Oyelowo. Na ekranie towarzyszą mu Lauren E. Banks, Demi Singleton, Forrest Goodluck, Barry Pepper, laureat honorowego Oscara Donald Sutherland oraz nominowany do Emmy Dennis Quaid.

O czym będzie serial Lawmen: Bass Reeves?

Serial Lawmen: Bass Reeves opowiada mało znaną historię najbardziej legendarnego stróża prawa na Dzikim Zachodzie i pokazuje drogę Reevesa (Oyelowo) od niewolnika do pierwszego czarnoskórego szeryfa na zachód od Missisipi. W czasie służby aresztował ponad 3000 kryminalistów, ale odznaka była dla niego również brzemieniem, które kładło się cieniem na życiu jego ukochanej rodziny. Lawmen: Bass Reeves to początek nowej serialowej antologii, której kolejne części będą poświęcone innym legendarnym stróżom prawa i bandytom, którzy zapisali się na kartach historii.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x