Lista ciekawych produkcji, które warto zobaczyć w walentynki

Ten tydzień jest szczególnie ważny dla romantyków. Już jutro walentynki. Przygotowaliśmy dla Was listę ciekawych produkcji, które będzie można obejrzeć na Netflixie.

Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze – premiera 12 lutego 2021 roku

Wszystko zaczęło się od dawno zapomnianego listu miłosnego. Jaka przyszłość czeka Larę Jean i Petera?

Na miejscu zbrodni: Zaginięcie w hotelu Cecil – premiera 10 lutego 2021 roku

Jest to produkcja kierowana do osób, które bardziej interesują się serialami kryminalnymi. Nowy serial Netflixa skupi się na tajemniczym zniknięciu Elisy Lam w hotelu Cecil.

Prokurator – premiera 2015 roku

Serial opowiada historię prokuratora Kazimierza Procha, który wraz z policjantem Witoldem Kielakiem postanawia rozgryźć zagadkę dotyczącą swojej rodziny.

Miłość do kwadratu – premiera 11 lutego 2021

Miłość do kwadratu to komedia romantyczna o nauczycielce Monice, która prowadzi sekretne drugie życie jako modelka Klaudia, aby spłacić długi ojca. Podczas jednej z sesji zdjęciowych poznaje popularnego dziennikarza i kobieciarza Enzo, którego do udziału w reklamie zmusiła jego szefowa i kochanka, Alicja. Dwójka modeli od razu staje się zaciętymi wrogami, a od nienawiści – jak wiadomo – jest tylko jeden krok do miłości.

Historia Kopciuszka (A Cinderella Story) – premiera 2004 roku

Współczesna wersja Kopciuszka. Wykorzystywana przez macochę Sam Montgomery poznaje internetowego amanta na szkolnej potańcówce.

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 – premiera 2019 roku

Główna bohaterka Kasia nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż i córka Agnieszka – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia, który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony, Marleny. Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

Pamiętnik – premiera 2004 roku

Stary mężczyzna czyta chorej na Alzheimera kobiecie pamiętnik opisujący historię miłości dziewczyny z zamożnego domu i ubogiego pracownika tartaku.

Mój chłopak się żeni – premiera 1997 roku

Julianne nie chce dopuścić do ślubu swojego przyjaciela z bogatą Kimberly.

Czas na miłość – premiera 2013 roku

Kończąc 21 lat, Tim Lake odkrywa, że może podróżować w czasie. Postanawia więc uczynić świat lepszym, znajdując sobie dziewczynę.

 

 

 

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x