Lista zwycięzców „Creative Arts Emmy 2023”!

Rozdanie nagród Creative Arts Emmy 2023 to nie lada gratka, każdy by chciał wygrać, ale nie każdy ma szansę. Kto zdobył uznanie sędziów i zyskał statuetkę do kolekcji? Zobaczcie sami!

75 gala nagród Emmy odbyła się 15 stycznia 2024 roku. Wcześniej poprzedzała ją niewielka uroczystość, gdzie filmy oraz seriale zostały nagrodzone w kategoriach technicznych oraz występów gościnnych danego aktora/ aktorki. Z pewnością tutaj rządził serial The Last of Us.

Jednak to nie koniec niespodzianek: Sam Richardson, który grał w produkcji Ted Lasso, otrzymał statuetkę za najlepszy występ gościnny w serialu komediowym, a Judith Light odebrała nagrodę za najlepszy występ gościnny w komedii Poker Face.

Prezentacja nagród Creative Arts Emmy została wyemitowana w sobotę, 13 stycznia. Wśród innych zwycięzców znaleźli się:

  • Biały Lotos od HBO
  • Wednesday od Netflix
  • Bear od Hulu
  • RuPaul – po raz ósmy na podium za bycie najlepszym gospodarzem programów typu reality show
  • Barack Obama – zdobył statuetkę za najlepszego narratora w produkcji Working: What We Do All Day.

Zobaczcie poniżej jak prezentuje się pełna lista nominowanych i zwycięzców:

Najlepszy aktor gościnny w serialu komediowym:

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x