„Love Life” nowy serial HBO!

Produkcja pokaże podróż od pierwszej do ostatniej miłości. Kto pojawił się w obsadzie?

Serial Love Life opowiadać będzie o podróży od pierwszej miłości do tej ostatniej oraz o tym w jaki sposób ludzie, których spotykamy na swojej drodze, wpływają na to jacy jesteśmy, kiedy w końcu decydujemy się zostać z kimś na zawsze. To świeże spojrzenie na komedię romantyczną w formie serialowej antologii, której twórcą i jednym z showrunnerów jest Sam Boyd. Serial wyprodukowany został przez Lionsgate Television i Feigco Entertainment.

W każdym sezonie produkcja śledzić będzie poszukiwania miłości innego głównego bohatera, a każdy z półgodzinnych odcinków przedstawi historię jednego z jego związków.
W pierwszym sezonie zobaczymy: Anne Kendrick, Zoë Chao, Petera Vack’a oraz Sashe Compère.

Premiera serialu Love Life zaplanowana została w HBO GO na 28 maja. Tego dnia do serwisu dodane zostaną pierwsze trzy odcinki produkcji. Premiery kolejnych odcinków odbywać się będą co tydzień w środy (po dwa odcinki). Serial liczyć będzie dziesięć odcinków.

Zaciekawił Was ten serial? Będziecie oglądać?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x