Mads Mikkelsen nowym Grindelwaldem!

Mikkelsen od kilku lat jest etatowym odtwórcą czarnych charakterów w hollywoodzkich widowiskach. Tym razem wcieli się w postać przeciwnika Newta Scamandera w trzeciej części Fantastycznych zwierząt!

Mamy dobrą wiadomość dla fanów duńskiego aktora Madsa Mikkelsena! Warner Bros. oficjalnie potwierdził, że Mads przejmie rolę Gallerta Grindelwalda po Johnnym Deppie!

Mimo tego, że Johnny Depp zdążył już wziąć udział w kręceniu jednej ze scen do trzeciej części filmu to niestety musiał zrezygnować. Przegrał proces, który wytoczył gazecie „The Sun” za użycie przez nią terminu „wife beater” sugerującego, że bił swoją żonę. Przegrany proces oznacza, że w przyszłości gazety brytyjskie będą mogły o wiele swobodniej rzucać aluzje, że Depp jest damskim bokserem. To oczywiście nie byłoby wskazane w czasie promocji trzeciej części popularnej produkcji. Oglądanej nie tylko przez dorosłych, ale również przez dzieci.

Fantastyczne zwierzęta 3 wyreżyseruje David Yates, a współautorką scenariusza jest J.K. Rowling, która sama w ostatnich miesiącach wzbudzała w sieci sporo kontrowersji.

Premiera widowiska przeniesiono na lipiec 2022 roku!

0
Would love your thoughts, please comment.x