Mamy dostępny zwiastun świątecznej komedii „Uwierz w Mikołaja”!

Nowa świąteczna komedia będzie dostępna w kinach w listopadzie. A już teraz możemy zaznajomić się z pierwszym zwiastunem.

Agnieszka zostaje odcięta od reszty świata z powodu śnieżycy. Jest zmuszona przeczekać w urokliwej, górskiej chatce z nieznajomym w stroju Świętego Mikołaja. W innym miejscu, Zosia razem z mamą starają się cieszyć świętami mimo problemów. Natrafiają na Roberta. Jest to samotny policjant pełniący służbę w święta, który chce zrobić coś dobrego dla innych. Nadzieję na szczęśliwe święta odzyskuje również mężczyzna, który spędzi je z ukochaną sprzed lat. O ile znajdzie ona czas, mając pod opieką nieobliczalnych pensjonariuszy domu opieki Happy End. Daj się porwać magii świąt razem z bohaterami!

Do powstania świątecznej produkcji przyczyniły się: Magdalena Witkiewicz (autorka książki o tym samym tytule), Ilona Łepkowska (Kogel Mogel 3) oraz reżyserka Anna Wieczur (Koniec świata czyli Kogel Mogel 4). 

W obsadzie filmu znalazło się wiele gwiazd, a wśród nich: Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Aleksandra Grabowska, Grzegorz Daukszewicz, Dorota Kolak, Cezary Żak, Mateusz Janicki, Teresa Lipowska i wielu innych.

*notatka prasowa

0
Would love your thoughts, please comment.x