Marcowe premiery na Disney+

fot: Disney+

W Marcu jak w garncu, więc by umilić te dni, Disney+ szykuje dla nas ciekawe premiery. Co zobaczymy?

Z pewnością wielu maniakom seriali i filmów spodoba się to, co platforma dla nich przyszykowała.

 • Śmierć i inne szczegóły, Sezon 1. – 05/03/2024

Reżyseria: Yangzom Brauen, Alrick Riley, David Petrarca, Marc Webb, James Griffiths, Dinh Thai

Serial kryminalny opowiadający o pewnym morderstwie, który miał miejsce na ekskluzywnym liniowcu. Głowna bohaterka Imogene Scott (Violett Beane) miała pecha i została oskarżona o zbrodnie, by dowieść, że to nie ona zabiła musi współpracować z pewnym detektywem Rufusem Cotesworthem (Mandy Patinkin). Czy uda się jej oczyścić z zarzutów? Przekonajcie się sami.

 • Nadzwyczajna, Sezon 2. -06/03/2024

Reżyseria: Toby MacDonald, Jennifer Sheridan, Nadira Amrani

Po wydarzeniach z pierwszego sezonu ekipa przyjaciół stawia czoła dorosłości oraz zmaga się z nowymi problemami. Jen nadal poszukuje mocy, w tym celu zapisuje się do kliniki. Ponadto zaczyna być w związku z Spermanem. Ta relacja może przynieść jej wiele dobrego, ale również masę kłopotów. Chłopak za to zmaga się z przeszłością, a Carrie i Kash muszą nauczyć się mieszkać ze sobą po zerwaniu.

 • Taylor Swift | The Eras Tour (Taylor’s Version) – 15/03/2024

Reżyseria: Sam Wrench

Film przedstawiający niesamowitą trasę koncertową Taylor Swift, 14-krotnej laureatki nagrody GRAMMY. W produkcji usłyszymy cztery dodatkowe utwory akustyczne oraz Cardigan. Jest to jeden z najbardziej sprzedających się filmów koncertowych.

 • Fotograf (miniserial dokumentalny), Sezon 1. – 19/03/2024

Niezwykły serial dokumentalny, zabierający nas w podróż z niesamowitymi artystami, którzy uchwycili piękno świata za pomocą aparatu. Każdy odcinek przedstawia życie innego artysty, od jego dzieciństwo aż po czasy współczesne.

Reżyseria: Amy Schumer, Ryan McFaul, Daniel Powell, Kevin Kane

Nowy sezon, inne problemy. Beth i John przenoszą swój związek na nowy level. Dziewczyna zastanawia się nad małżeństwem oraz dziećmi, ale czy problemy w komunikacji ze swoim chłopakiem oraz poprzednie doświadczenia w związkach nie utrudnią jej tego?

 • Pierwszy gol – 28/03/2024

Reżyseria: Taika Waititi

Film śledzi losy piłkarskiej reprezentacji Samoa Amerykańskiego, znanej z porażki 0:31 w eliminacjach do Mistrzostw Świata w 2001 roku. Drużyna przed kolejnym mundialem zatrudnia trenera Thomasa Rongena (Michael Fassbender) licząc, że poprowadzi ich do zwycięstwa.

 • Buntowniczka Nell, sezon 1 – 29/03/2024

Reżyseria: Amanda Brotchie, M. J. Delaney, Ben Taylor

Anglia, rok 1705: złowrogi spisek zagraża krajowi, a ocalić go może tylko pewna buntownicza dziewczyna. Nell, dzięki współpracy z pewnym skrzatem zyskuje supermoce, które pozwolą jej uratować swoją ojczyznę. W roli głównej Louisa Harlan.

Zobaczymy także:

 • Królowe świata zwierząt, Sezon 1. (miniserial dokumentalny) – 05/03/2024
 • Przepis na amerykański sen, Sezon 1. i 2. – 20/03/2024
 • X-Men ‘97, Sezon 1. – 20/03/2024
 • Freaknik: Zwariowany festiwal, Sezon 1. – 21/03/2024
 • Biedne Istoty27/03/2024
 • Madu28/03/2024

 

Co zamierzacie obejrzeć?

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x