Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek w nowym serialu SkyShowtime

fot: SkyShowtime

Ruszyły zdjęcia do najnowszej produkcji SkyShowtime, Śleboda z polskimi aktorami!

W tatrzańskich plenerach powstaje Śleboda, pierwszy polski serial SkyShowtime!
Sześcioodcinkowa historia oparta jest na bestsellerowej powieści etno-kryminalnej Małgorzaty Fugiel-Kuźmińskiej i Michała Kuźmińskiego.

Za reżyserię odpowiadają: Michał Gazda i Bartosz Blaschke, a zdjęcia kręci Tomasz Augustynek. Producentką serialu jest Magdalena Szwedkowicz.

Jesteśmy podekscytowani, że możemy przenieść na ekran tę porywającą powieść. Wraz z Marią Dębską, Maciejem Musiałem i Piotrem Packiem na czele obsady, nie możemy się doczekać, jak w nadchodzących miesiącach serial nabierze kształtu. Oryginalne seriale, takie jak Śleboda, reprezentują nasze nieustające zaangażowanie w dostarczanie naszym widzom lokalnej rozrywki, produkowanej przez lokalnych twórców i z udziałem lokalnych gwiazd

– powiedział Kai Finke, Chief Content Officer w SkyShowtime.

 

W obsadzie znaleźli się między innymi: Maria Dębska jako Anka Serafin, młoda antropolożka z Krakowa, która w poszukiwaniu własnej tożsamości wyjeżdża w Tatry i natyka się na zwłoki. W rozwiązanie zagadki śmierci wciągnie ją dziennikarz Sebastian Strzygoń (Maciej Musiał) i lokalny policjant Jędrek Chowaniec (Piotr Pacek), z którym Anka miała romans w młodości.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x