MyAnna Buring. Kim jest serialowa Tissaia de Vries?

MyAnna Buring to 41-letnia aktorka Szwedzkiego pochodzenia z dużym doświadczeniem aktorskim. W 2019 roku dostała rolę Tissai de Vries w serialu produkcji Netflixa Wiedźmin.

Co wiemy o aktorce i o postaci którą odgrywa? Co fani wiedźmińskiego uniwersum sądzą o grze aktorskiej MyAnny Buring?

MyAnna Buring a Tissaia de Vries.

MyAnna Buring urodziła się w 22 września 1979 w Szwecji, a w wieku 16 lat przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii. Ukończyła American British Academy w Muscat. W 2004 roku ukończyła London Academy of Music and Dramatic Art. MyAnna ma duże doświadczenie aktorskie. Grała w takich produkcjach jak Saga Zmierzch, Breaking Dawn, Ripper Street i The Descent. Jednym z większych osiągnięć jest to, że została dyrektorką MahWaff Theatre Company. MyAnna użyczyła też głosu Annie Henriettcie w dodatku do gry Wiedźmin 3 Dziki Gon, Krew i Wino od Cd Projekt Red. Możemy z tego wywnioskować, że aktorka interesuje się światem Wiedźmina. W 2019 roku aktorka dostała rolę Tissai de Vries w serialu Wiedźmin produkcji Netflixa.

Why Tissaia from The Witcher looks so familiar

Tissaia de Vries

Tissaia de Vries to potężna Arcymistrzyni magii. Tissaia była wysoką kobietą o ostrych rysach twarzy, ciemnych, gładko uczesanych włosach, błyszczących oczach i bardzo wąskich wargach. Przez pewien czas pełniła funkcje rektorki Aretuzy. Była mistrzynią takich czarodziejek jak Yennefer z Vengerbergu czy Filippa Eilheart. Tissaia miała obsesje na punkcie ładu i porządku, była chorobliwą pedantką. W sadze wspominano, że czarodziejka żyła ponad 800 lat, co czyniło ją najstarszą, żyjącą czarodziejką na kontynencie w tomie Czas pogardy.

Co fani wiedźmińskiego uniwersum sądzą o grze aktorskiej MyAnny Buring? Wielu fanów sądzi, że jest to jedna z najlepiej dobranych aktorek do postaci. W internecie jest mnóstwo opinii, z których możemy wywnioskować, że postać Tissai de Vries jest ulubioną czarodziejką widzów, którzy nie czytali sagi. Moim zdaniem MyAnna Buring idealnie wcieliła się w postać Tissai. Mam nadzieje, że w kolejnych sezonach wykaże się jeszcze lepiej.

0
Would love your thoughts, please comment.x