Nagrywanie do specjalnego odcinka „Friends” po raz kolejny przełożone

Po raz kolejny okazuje się, że nagrania do specjalnego odcinka Przyjaciół zostają przełożone na inny termin z powodu pandemii koronawirusa w USA.

Jakiś czas temu pisaliśmy na portalu, że zdjęcia do specjalnego odcinka Friends mają ruszyć w sierpniu, jednak po raz kolejny HBO Max zdecydowało je przełożyć. Wszelkie plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa, która w USA wciąż nie jest opanowana.

Jak donosi portal TVLine, ze względu na dużą i ciągle rosnącą liczbę zachorowań w Stanach Zjednoczonych, ekipa nie może wejść na plan. Odcinek specjalny będzie mógł zostać nagrany dopiero w okolicach jesieni. Prawdopodobnie nie zobaczymy odcinka specjalnego Przyjaciół w tym roku.

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x