Necip Memili będzie lekarstwem dla „Üç Kuruş”?

Serial Üç Kuruş, który miał być hitem na miarę Çukur traci coraz więcej widzów. Czy Necip Memili będzie lekarstwem dla upadającej produkcji?

Wygląda na to, że scenariusz Üç Kuruş od samego początku był przereklamowany, a przedstawiona historia nie udźwignęła takich legend jak Çukur czy Icerde. AY Yapim skompletował doborową obsadę aktorską. Ekin Koç, Uraz Kaygılaroğlu, Nesrin Cavadzade, Nursel Köse i Aslıhan Malbora to naprawdę świetni gracze. Czy Necip Memili okaże się lekarstwem ?

Üç Kuruş (Show TV) | Dizilah

Wraz z postępującym spadkiem i faktem, że produkcja ma spore problemy, aby utrzymać się w pierwszej 10. rankingowej, stacja Show TV podjęła kilka kroków. Po pierwsze wymieniono zespół scenariuszowy, przez co w historii mogliśmy zaobserwować przeskok czasowy.

Üç Kuruş Dizisi Kartal Kimdir? Uraz Kaygılaroğlu Kimdir?

Ponadto Uraz Kaygılaroğlu powrócił do swojego kruczoczarnego koloru włosów. Ku uciesze fanów rozstał się definitywnie z fryzurą i kolorem a’la kurczak. W zeszłym tygodniu pojawiły się także pierwsze informacje, że do obsady serialu dołączy aktor Necip Memili.

Necip Memili's claim turned out to be true! The master actor will play in Üç Kuruş!

Necip wcześniej z powodzeniem kreował niejednoznaczne role w Çukur, czy też w Dolunay. Jak spekuluje Birsen Altuntas – Memili weźmie udział w serialu jako aktor gościnny. Jak dotychczas nie podano jednak żadnych wyjaśnień na temat postaci, którą zagra. Wiadomo natomiast, ze to charyzmatyczny aktor przyciągający widzów. W lutym zakończył zdjęcia do Kanunsuz Topraklar

Jeśli wprowadzane zmiany nie przyniosą pożądanego skutku i historia nie przyciągnie widzów przed ekrany, to Üç Kuruş pożegna się ze swoją publicznością. Przewiduje się, że nastąpi to wraz z 28. odcinkiem, który zostanie wyemitowany 23 maja.

 

 

 

0
Would love your thoughts, please comment.x