Netflix skasował thriller detektywistyczny po zaledwie jednym sezonie!

fot: Netflix

Jak donosi Variety, streamer anulował adaptację autorstwa Jonathana Strouda po pierwszej i jedynej serii. Wszystkie osiem odcinków pojawiło się 27 stycznia 2023 roku.

W oświadczeniu dla Variety czytamy:

Z ciężkim sercem ogłaszamy, że Lockwood & Co. nie powróci na drugi [sezon]. Tworzenie tego serialu było jednym z najbardziej satysfakcjonujących doświadczeń w naszych karierach i zawsze będziemy go cenić. Zdobycie zaufania od niezwykle utalentowanego Jonathana Strouda na tyle, by móc zaadaptować jego wybitną serię książek, było wielkim zaszczytem i przywilejem. Praca z nim tak blisko, jak tego dokonaliśmy w trakcie całego projektu uczyniła go przyjacielem i częścią rodziny Complete Fiction na całe życie.

Według oficjalnego opisu, akcja serialu toczy się w świecie, który jest nękany przez duchy. Istniejące w nim międzynarodowe korporacje zajmują się zatrudnianiem nastolatków do walki z siłami nadprzyrodzonymi.

Cameron Chapman gra tytułowego Anthony’ego Lockwooda, czyli zbuntowanego młodego przedsiębiorcę, którego prześladuje tajemnicza przeszłość. Ali Hadji-Heshmati, znany z Bad Education, wciela się w jego błyskotliwego, ale ekscentrycznego pomocnika George’a Karima.Ten interesujący duet dopełnia Ruby Stokes kojarzona z Bridgertonów w roli niezwykle utalentowanej Lucy Carlyle.

Co sądzicie o Lockwood & Co.? Będziecie tęsknić za produkcją? Komentarze są do Waszej dyspozycji!

Cześć, tu Ola. Zgodnie ze swoim pseudonimem zaczytuję się głównie w fantastyce, ale nie pogardzę też dobrym kryminałem. Wciąż odkrywam nowe, ciekawe dla mnie gatunki książek. Gram też w gry( zazwyczaj przygodowe typu Tomb Raider czy ASC) Jestem szczęśliwa, że mogę Cię poznać!
0
Would love your thoughts, please comment.x