Netflix kasuje „The Society” i „I’m Not Okay With This”!

Netflix cofnął decyzję o odnowieniu The Society na drugi sezon. Serial, na którego produkcję miał wpływ COVID-19, został anulowany. 

Ponadto Netflix podjął identyczną decyzję, na temat innej serii o dojrzewaniu,Am Not Okay With This.

Chociaż nie było oficjalnego przedłużenia, reporterzy Deadline.com słyszeli, że komediodramatAm Not Okay With This został po cichu odnowiony na drugi sezon, napisano scenariusze i był w pełni gotowy do rozpoczęcia produkcji.

The Society zostało odnowione latem ubiegłego roku na drugi sezon, którego premiera miała odbyć się pod koniec 2020 roku. Jak podaje Deadline, opóźniony sezon przewidywał rozpoczęcie zdjęć w przyszłym miesiącu.

Według ich źródeł niepewność co do dat produkcji i zgrania dostępności dużej obsady, takiej jak The Society, w połączeniu z nieoczekiwanymi wzrostami budżetu z powodu koronawirusa, doprowadziły do ​​smutnej decyzji w sprawie The Society i I Am Not Okay With This, które zostały dobrze przyjęte przez krytyków oraz fanów i miał silne wsparcie od Netflixa.

Podjęliśmy trudną decyzję, aby nie posuwać się naprzód z drugimi sezonami The Society and I Am Not Okay With This. Jesteśmy rozczarowani, że musimy podejmować te decyzje ze względu na okoliczności stworzone przez COVID i jesteśmy wdzięczni twórcom, którzy niestrudzenie pracowali nad przygotowaniem tych programów dla naszych widzów na całym świecie. – powiedział Netflix w oświadczeniu dla Deadline.

Jest to coś, czego prawdopodobnie zobaczymy więcej, ponieważ wielomiesięczne zamknięcie Hollywood z powodu pandemii spowoduje turbulencje związane ze wznowieniem wszystkich serii dotkniętych zamknięciem, jednocześnie zmniejszając wyższe koszty produkcji dzięki rygorystycznym protokołom bezpieczeństwa COVID-19 i stratom spowodowanym pandemią.

Ogólnie rzecz biorąc, platformy streamingowe mają lepszą pozycję niż tradycyjne firmy medialne, jeśli chodzi o odnalezienie się po finansowych skutkach pandemii.

Miłośniczka kotów, książek i dobrej herbaty! Najbardziej preferuję fantastykę i romanse, ale innymi gatunkami nie pogardzę. Dodatkowo w moim sercu gości jeszcze teatr i taniec.
0
Would love your thoughts, please comment.x