Netflix zapowiada francuski serial inspirowany thrillerem Harlana Cobena „Bez pożegnania”!

Netflix zapowiedział francuski serial Bez pożegnania, który będzie ekranizacją bestsellerowego thrillera Harlana Cobena. Co wiemy o produkcji?

W rolach głównych liczącym pięć odcinków thrillerze wystąpią Finnegan Oldfield, Nicolas Duvauchelle, Guillaume Gouix i Garance Marillier. Reżyserią zajmie się Juan Carlos Medina. Harlan Coben będzie pełnić funkcje producenta wykonawczego.

Guillaume Lucchesi (Finnegan Oldfield) jest po trzydziestce i sądzi, że największą tragedię swojego życia ma już za sobą. Stracił dwie osoby, które kochał najmocniej na świecie: Sonię (Garance Marillier), czyli swoją pierwszą miłość, oraz Freda (Nicolas Duvauchelle), swojego brata. Jednak dziesięć lat później Judith (Nailia Harzoune), dzięki której odzyskał wolę życia, nagle znika podczas pogrzebu jego matki. Aby odnaleźć ukochaną, Guillaume musi zmierzyć się z całą prawdą, jaką ukrywali przed nim krewni i przyjaciele, oraz faktami, które od dawna ignorował — co miało pewne plusy, ale jednak znacznie więcej minusów.

Bez pożegnania to efekt ponownej współpracy Harlana Cobena i serwisu Netflix, która przyniosła już widzom polski serial W głębi lasu, brytyjski serial The Stranger oraz nadchodzący hiszpański serial Niewinny.

Wiadomo, że produkcja serialu rozpocznie się we wrześniu 2020 r.
Cieszycie się na wieść o nowym serialu?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x