New Amsterdam przedłużony o kolejne 3 sezony!

Amerykańska stacja NBC przedłużyła dramat medyczny „New Amsterdam” o kolejne trzy sezony. Serial w sumie będzie miał pięć sezonów. Ogłoszenie o przedłużeniu produkcji na kolejne sezony obyło się rano, w sobotę przez Paula Telegdy’ego, prezesa NBC Entertainment, podczas zimowej trasy prasowej stowarzyszenia Television Critics Association. Na chwilę obecną emitowany jest 2 sezon.

Przedłużenie tego serialu wynikało z dobrych statystyk oglądania. Serial ogląda około 9,8 mln Amerykanów ze współczynnikiem 1.7 w grupie docelowej 18-49. Serial jest jednym z najlepiej oglądanych seriali w TV. Bardzo dobrze też sobie radzi na platformie streamingowej NBC, gdzie jest drugim najpopularniejszym serialem po This is Us.

Źródło: deadline.com

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x