Nie powstanie drugi sezon serialu „Pokrewne dusze”

AMC zdecydowało się na skasowanie serii Pokrewne dusze prawie trzy lata po zakończeniu pierwszego sezonu. Oznacza to cofnięcie decyzji o przedłużeniu o drugą część.

Amerykańska produkcja została stworzona przez zdobywców nagrody Emmy, Willa Bridgesa (Black Mirror) i Bretta Goldsteina (Ted Lasso). W niedalekiej przyszłości nauka dokonuje rewolucyjnego odkrycia dla wszystkich na świecie — zmienia sposób znajdowania bratniej duszy.

Każdy z sześciu odcinków składał się z różnej obsady i opowiadał zupełnie nową historię związaną z odkryciem (lub nieodkryciem) wyników  testu oraz wpływem tych wyników na życie bohaterów. Malin Akerman (Billions), Kingsley Ben-Adir (High Fidelity), Betsy Brandt (Breaking Bad), Sonya Cassidy (Lodge 49), David Costabile (Breaking Bad), JJ Feild (TURN: Washington’s Spies), Charlie Heaton (Stranger Things) i Sarah Snook (Succession) wystąpili w rolach głównych w odcinkach pierwszego sezonu.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x