Niepokojący spadek oglądalności „Yalı Çapkını”

Turecki serial Yalı Çapkını, który zadebiutował w 2022 roku, szybko zdobył pierwsze miejsca w rankingach oglądalności. Jednakże, jak długo ten sukces będzie trwał?

W ostatnim czasie twórcy skupili się na postaci Pelin (Buçe Buse Kahraman), która wysunęła się na pierwszy plan. Jednak rozwój jej wątku spotkał się z niezadowoleniem widzów. Mimo to scenarzyści nie ulegli prośbom fanów i nie zmienili swojego podejścia.

Nowe odcinki Yalı Çapkını dalej cieszą się dwucyfrowym wynikiem oglądalności, ale spadek jest coraz bardziej widoczny. Szczególnie po 24. epizodzie, kiedy to po raz pierwszy seria spadła na drugie miejsce w grupie ABC1.

Widzowie coraz bardziej krytykują zachowanie postaci Ferita, który mówi jedno, a robi drugie. Ignorowanie głosu fanów przez scenarzystów może tylko przynosić dalszy spadek oglądalności tego tureckiego serialu, w którym występują Mert Ramazan Demir i Afra Saraçoğlu.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x