Nowe wieści na temat „The Batman”!

Aktualnie dzieje się najważniejszy konwent dla fanów DC. Prócz zwiastunu nowego sezonu The Flash (do którego link poniżej), znalazło się też coś dla miłośników Batmana!

Zwiastun siódmego sezonu „The flash” z DC FanDome

Wiedzieliśmy już, że serial będzie badaniem zepsucia społeczeństwa w Gotham City. Jednak Reeves powiedział, że serial jest prequelem jego filmu The Batman na podstawie Year Two, a serial rozgrywa się w Year One, który zaczyna się tego, że „zamaskowany strażnik… burzy miasto”. Serial skupi się na korupcji miasta, która „sięga wielu lat” – powiedział Reeves (i to z punktu widzenia gliniarza-oszusta).

10 lipca 2020 r. HBO Max ogłosiło, że zobowiązało się do serialu, którego akcja toczy się w wydziale policji w Gotham City, w wykonaniu twórcy filmu Batman, Matta Reevesa. Przełomowy serial telewizyjny, który ma napisać Winter, rozgrywa się w świecie, wykreowanym przez Reevesa dla filmu fabularnego The Batman i będzie opierać się na badaniu anatomii korupcji w Gotham City, ostatecznie wprowadzając nowy świat Batmana na wiele platform. Seria zapewnia bezprecedensową okazję do rozszerzenia świata ustanowionego w filmie oraz dalszego poznania niezliczonych, fascynujących i złożonych postaci z Gotham. To pierwszy projekt telewizyjny dla Reevesa w ramach jego niedawno ogłoszonej ogólnej umowy z Warner Bros. Television Group.

Matt Reeves powiedział:

To niesamowita okazja, aby nie tylko poszerzyć wizję świata, który tworzę w filmie, ale także zbadać go z taką głębią i szczegółami, na jakie może sobie pozwolić tylko format długofalowy – i zabrać się do pracy z niesamowicie utalentowanym Terence’em Winterem, który tak wnikliwie i potężnie pisał o światach przestępczości i korupcji, to absolutne marzenie.

Jesteśmy tak szczęśliwi, że mamy tak wspaniałych partnerów w postaci Matta, Dylana i Terry’ego oraz bezprecedensowy dostęp do bogactwa własności intelektualnej od naszych partnerów z Warner Bros. i DC. – powiedziała Sarah Aubrey, szefowa oryginalnych treści w HBO Max.

To byłoby jedno z nielicznych spotkań serialów z filmami. A jak wiadomo crossovery to coś, co lubimy. Dajcie znać, co Wy o tym myślicie!

0
Would love your thoughts, please comment.x