Nowy bohater w BrzydUli. Marek nr 2 już na planie serialu

BrzydUla powróciła po wakacjach na dobre na nasze ekrany. Wraz z nadejściem jesieni pojawił się także nowy bohater w serialu – Marek nr 2 – w tej roli Aleksandar Milicevic.

Pod koniec sierpnia ukazała się jesienna ramówka stacji TVN7, której opis zdradzał, że w serialu BrzydUla2 pojawi się nowy bohater. Fanów zelektryzowała ta wiadomość, gdyż bohater ten ma nazywać się Marek 2 (!).

W zeszłym tygodniu Filip Bobek (odtwarzający rolę Marka Dobrzańskiego – męża tytułowej BrzydUli) na swoim stories na Instagramie zamieścił wymowne zdjęcie z nowym bohaterem. Nie mogliśmy jednak dowiedzieć się jak wygląda Marek 2, gdyż jego twarz została ukryta. Przez ponad tydzień fani debatowali, kto może być odtwórcą roli.

Wczoraj oficjalnie otrzymaliśmy potwierdzenie, że z rolą Marka Dobrowolskiego zmierzy się Aleksandar Milicevic. Pojawi się w 175 odcinku serialu, który na platformie Player dostępny będzie 30 września.

Marek Dobrowolski to nowy specjalista od PR w firmie Febo&Dobrzański. Ma on za zadanie wyciągnąć tonącą po pokazie reputację firmy na powierzchnię. Według opisu ramówki ma być młody, przystojny i tryskać genialnymi pomyslami…i podobno ma za bardzo zbliżyć się do Uli. Czy tak rzeczywiście będzie – zobaczymy …

Aleksandar Milicevic to polski aktor teatralny i głosowy pochodzenia serbskiego. Jest absolwentem Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Współpracował z teatrami: Narodowym w Warszawie, Capitol we Wrocławiu i ze stołeczną Sceną Spektrum.

 

 

0
Would love your thoughts, please comment.x