czwartek, 29 września, 2022
Strona głównaSeriale/FilmyNewsyNowy Falcon w MCU oficjalnie potwierdzony

Nowy Falcon w MCU oficjalnie potwierdzony

W niedawnym wywiadzie reżyser filmu Captain America: New World Order powiedział, że zobaczymy w nim nowego Falcona.

W serialu Falkon i Zimowy Żołnierz Sam Wilson musiał się mierzyć z tym, jak ciężko jest dzierżyć tarczę po Kapitanie Ameryce. Początkowo oddał ją do muzeum, jednak z czasem odzyskał i w finale pojawił się jako nowy Kapitan Ameryka.

W rozmowie ze Screen Rant Julius Onah potwierdził, kto będzie nowym Falconem w jego filmie:

Jestem podekscytowany, wiesz, Danny Ramirez, który gra Falcona, on i ja trochę się znamy, a Anthony jest kimś, kogo też byłem wielkim, wielkim fanem. Więc możliwość pracy z nimi, przede wszystkim, od reżysera do aktora, a następnie możliwość kształtowania tych postaci i rozwijania ich relacji, jest niesamowita. A ich związek jest jednym z moich ulubionych w tym filmie, naprawdę pomaga uformować emocjonalną podstawę tego, jak Sam musi zdefiniować siebie jako Kapitana Amerykę, ponieważ kocha tego faceta. Obaj są żołnierzami, są braćmi, a ich podróż, jak sądzę, będzie czymś, co naprawdę odbije się echem wśród publiczności.

W innym wywiadzie dla tej samej strony Danny Ramirez powiedział:

Kusiło mnie by to zrobić, ale raczej myślę, że po prostu… w tym uniwersum wszystko się może zdarzyć. Sądzę, że od zawsze myślałem o tym w ten sposób: »Ok, nigdy nic nie wiadomo«. I kiedy w końcu zostałem o to poproszony, kiedy to się stało oficjalne… że Julius będzie osobą, która nas przez to poprowadzi, a Anthony, po prostu… to grupa takich aktorów szkolonych w teatrze, którą jestem podekscytowany, że będziemy mogli wrzucić… do tego filmu.

Wspomniał również o momencie, w którym Torres położył ręce na skrzydłach Falcona, wyrażając swoje podekscytowanie:

Zobaczymy. To znaczy, naprawdę nie wiem, co się tam dzieje, to znaczy, moglibyście sami to poskładać. Nie czytałem skryptów. Byłem bardzo podekscytowany tym, co usłyszałem i myślę, że tak właśnie to pozostawię. Jestem bardzo szczęśliwy. Jestem podekscytowany i wiem, że będziecie zadowoleni.

Premiera filmu zapowiedziana jest na 3 maja 2024 roku. W produkcji pojawi się także Sam Wilson w roli Kapitana Ameryki oraz Tim Blake Nelson powracający jako główny złoczyńca serialu – Lider.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POPULARNE

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x