Nowy singiel od sanah zatytułowany „płomień”

Młoda polska gwiazda muzyki pop nie zwalnia tempa i wypuszcza w tym roku drugą piosenkę.

Piosenkarka znana jest z między innymi takich hitów jak Szampan, Melodia, czy Kolońska i szlugi. Jej początki kariery były dosyć trudne. Kilka razy brała udział w przesłuchaniach do programu The Voice of Poland, jednak nie osiągała w nich sukcesu. Zdobyła rozgłos w 2020 roku, kiedy wydała pierwszy album zatytułowany Królowa dram. Od tej pory cały czas znajduje się na szczytach list przebojów i zdobywa coraz większe grono fanów.

3 marca 2023 roku sanah udostępniła swój nowy singiel zatytułowany płomień. Utwór wydaje się opowiadać o marzeniach i ambicjach młodej artystki, a tytułowy płomień symbolizuje nadzieję, jak i trudności związanymi z presją, co może nawiązywać do jej doświadczeń w branży muzycznej. Piosenkę można przesłuchać poniżej:

Fanom bardzo spodobał się również teledysk, w którym kobieta przedstawiła fragmenty z najmłodszych lat. Wszyscy zastanawiają się również, czy nowa piosenka oraz utwór z początku roku Najlepszy dzień w moim życiu są zapowiedziami nowego albumu uzdolnionej Zuzi.

0
Would love your thoughts, please comment.x