„Orphan Black: Echa” już w marcu na kanale SCI FI!

Na kanale SCI FI oficjalnie zapowiedziano premierę Orphan Black: Echa. Co wiemy o tej produkcji?

Serial został obsadzony w popularnym uniwersum Orphan Black. W główną rolę wcieli się Krysten Ritter (Jessica Jones, Breaking Bad), która jest jednocześnie producentką wykonawczą.

Dylematy moralne dotyczące tworzenia ludzkiego życia wbrew siłom natury to motyw, który już od czasów Frankensteina regularnie przewija się w historiach science-fiction. Ten biopunkowy serial kontynuuje tę fascynującą tradycję.

W środku XXI wieku, gdy niespodziewany zbieg wypadków ujawnia, jak bardzo jej życie jest w tajemniczy sposób związane z życiem innych ludzi, młoda kobieta imieniem Lucy (Krysten Ritter) postanawia rozwikłać zagadkę swojego pochodzenia. Szybko przekonuje się jednak, że jej poszukiwania wiodą w fizycznie – i psychologicznie – niebezpieczne rejony; do świata, gdzie nauka, miłość i zdrada wchodzą w brutalny konflikt.

Premierowe odcinki Orphan Black: Echa tego pełnego akcji thrillera science-fiction będą emitowane w każdy poniedziałek o 22:00 począwszy od 20 marca – tylko na SCI FI!

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x