Powiedz raz, powiedz dwa, powiedz trzy… Beetlejuice wkracza do gry!

Tego nikt się nie spodziewał, a jednak stało się! Zła postać Michaela Keatona wraca do gry, a to oznacza tylko jedno: strzeżcie się i pod żadnym pozorem nie wypowiadajcie trzy razy jego straszliwego imienia.

Zdjęcia do filmu Beetlejuice 2 zakończyły się, więc to kwestia czasu kiedy zobaczymy nową odsłonę tej kultowej produkcji od Tima Burtona. Poza Michaelem Keatonem do gry powróci Winona Ryder jako Lydia, która miała uwolnić Beetlejuice’a i stać się jego upiorną narzeczoną.

Na szczęście dla niej tak się nie stało i poślubiła kogoś bardziej żywego, i ma z nim nastoletnią córkę Astrid (Jenna Ortega). Poza starymi bohaterami pojawi się nowa postać grana przez Willema Dafoe.

Aktor zagra postać, która znalazła się między życiem, a śmiercią. Bohater ma stać się członkiem organów ścigania.

Jenna Ortega niekwestionowana królowa krzyku

Jamie Lee Curtia i Neve Campbell strzeżcie się, bo o to do gry wkracza niekwestionowana królowa horrorów Jenna Ortega.  Aktorka ma na swoim koncie fenomenalną rolę w Krzyku oraz sieje zamęt w serialu Wednesday. I już dawno pozbyła się etykiety słodkiej dziewczynki z produkcji Rodzinka od środka.

Kto odpowiada za Beetlejuice’a 2?

Poza powrotem aktorów znanych z pierwszej części, za kamerą ponownie zasiądzie Tim Burton. Reżyser odpowiada za takie produkcje jak: Batman i Powrót Batmana, Miasteczko Halloween czy Edward Nożycoręki. Możemy być pewni, że kolejna część będzie na poziomie, zupełnie jak pierwsza.

Na chwila obecną przewiduje się, że premiera w kinach odbędzie się 6 września 2024 roku. Miejmy nadzieję, że po drodze nic się nie wydarzy i do czekamy się emisji filmu.

Kto zamierza obejrzeć? My na pewno, a żeby umilić wam oczekiwania to zapraszamy do oglądania zwiastunu.  

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x