Wielki powrót „Fineasza i Ferba”?

Disney powróci z animacją uwielbianą przez setki osób. Co wiemy na chwilę obecną?

Jak podaje portal Variety, oryginalny twórca, Dan Povenmire ma się zająć produkcją czterdziestu nowych odcinków Fineasz i FerbZostały one zamówione w ramach nowej ogólnej umowy Povenmire’a z Disney Branded Television. Ogłosił to Ayo Davis.

„Dan jest znany ze swojej zdolności do tworzenia uniwersalnie uwielbianych historii i postaci zarówno z sercem, jak i humorem” – powiedział Davis. – „Nie moglibyśmy być szczęśliwsi, niż teraz, gdy możemy kontynuować naszą współpracę z nim i przywrócić kultowych Fineasza i Ferba w wielkim stylu”.

Odcinki zostaną podzielone na dwie serie. Na mocy umowy, najnowszy serial Povenmire’a „Chomik i Małgosia” również powróci z drugim sezonem.

„To była największa przyjemność w mojej karierze widzieć, jak całe pokolenie dzieci i rodziców przyjęło bohaterów i humor Fineasza i Ferba” – stwierdził Povenmire. –

Animacja przedstawia historię dwóch zaradnych braci przyrodnich, którzy pokonują nudę i sprawiają, że każdy dzień letnich wakacji jest niezapomniany. Często ku zdenerwowaniu ich siostry, Fretki.

Oglądałam to jeszcze jako dziecko i nie mogę się doczekać ich powrotu! A jak to wygląda u Was?

0
Would love your thoughts, please comment.x