Powstaje reboot „Czystej Krwi”. Za produkcję odpowie twórca „Riverdale”

HBO poinformowało, że planują zrobić reboot Czystej krwi.

Jak informuje TVLine prace są na razie we wczesnej fazie rozwoju. Twórca Riverdale Roberto Aguirre- Sacasą i Jami O’Brienem (NOS4A2) napiszą scenariusz do pilota. Mają również być producentami wykonawczymi.

W ekipie producentów nie zabraknie również Alana Balla, twórcy oryginalnej Czystej krwi. Był showrunnerem przez pięć sezonów z siedmiu. Nie jest to oficjalna informacja. Rzecznik HBO odmówił komentarza.

Czysta krew była oparta na powieściach Charlaine Harris Southern Vampire Mysteries. Emisja True Blood zakończyła się w sierpniu 2014 roku. Produkcja była jednym z najgłośniejszych hitów na HBO w tamtym czasie. W rolach głównych wystąpili Anna Paquin, Stephen Moyer, Alexander Skarsgård, Sam Trammell, Ryan Kwanten, Rutina Wesley, Kristin Bauer van Straten, Lauren Bowles, Carrie Preston, Chris Bauer, Deborah Ann Woll, Joe Manganiello i zmarły Nelsan Ellis.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x