Powstanie druga część „Nie otwieraj oczu”?

Prawdopodobnie film Nie otwieraj oczu z Sandrą Bullock, może doczekać się kontynuacji. Tak sugeruje autor literackiego pierwowzoru filmu, Josh Malerman, który przygotowuje się do wydania sequela swojej książki.

Powieść Malorie trafi do księgarni 21 lipca – opowiada ciąg dalszy historii bohaterki Nie otwieraj oczu. Akcja rozgrywa się 12 lat później. Malorie wciąż usiłuje przetrwać ze swoimi dziećmi w świecie, gdzie jedyną szansę na przeżycie daje zasłonięcie oczu. Kobieta odkrywa, że ktoś, kto był jej kiedyś bliski, może wciąż żyć. Staje wówczas przed dylematem: kierować się dalej surowymi zasadami, które zapewniły jej przetrwanie, czy zaryzykować kolejną wyprawę w mrok.

Nie mogę zdradzić wiele, ale mogę powiedzieć, że projekt jest na etapie rozwoju. Ta cała atmosfera tajemnicy jest czasem dziwna, ale nie przeszkadza mi to – powiedział Malerman.

Film okazał się dużym hitem, więc realizacja seguela jest prawdopodobna. Chcielibyście zobaczyć dalsze losy Sandry Bullock?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x