Praca zespołowa popłaca? – Zwiastun 4×10 „Legacies”

Wiemy już, o czym w skrócie będzie opowiadał The Story of My Life, czyli następny odcinek Legacies po przerwie w emisji.

PRACA ZESPOŁOWA – Cleo (Omono Okojie), MG (Quincy Fouse) i Jed (Ben Levin) pracują razem nad nadzwyczajną misją. Alaric (Matthew Davis), Landon (Aria Shahghasemi) oraz Ted (gościennie Ben Guerens) dowiadują się, co stanie się z nimi dalej. W tym samym czasie niespodziewane źródło porywa Hope (Danielle Rose Russell) z zaskoczenia. Występują również Jenny Boyd, Chris Lee i Leo Howard. Odcinek został wyreżyserowany przez Jeffrey’ego Haunta i napisany przez Brett’a Mathhewsa wraz z Price’em Petersonem.

Dodatkowo możemy zobaczyć zwiastun nadchodzącego epizodu.

Dziesiąty odcinek czwartego sezonu serialu Legacies będziemy mogli zobaczyć już 24 lutego (w Polsce na platformie HBO GO – dzień później).

Nazywam się Zuzia, ale w internetach istnieje bardziej jako DumDiDum. W skrócie to uwielbiam słuchać muzyki, filmy Marvela, Gwiezdne Wojny oraz seriale. W tej dziedzinie najbardziej interesuje mnie sci-fi, fantasy, a także akcja. Nie pogardzę również dobrą książką (szczególnie kryminałem) i kubkiem gorącej czekolady :)
0
Would love your thoughts, please comment.x