Premiera 10. sezonu „Chicago P.D.” już wkrótce na kanale 13 Ulica

Premiera dziesiątego sezonu Chicago P.D. z Jasonem Beghe w roli głównej zaplanowana jest na wtorek, 10 września na antenie 13 ulicy.

W nowych odcinkach fani zobaczą ponownie sierżanta Hanka Voighta, który będzie musiał zmierzyć się z nowymi wyzwaniami w policji.

O czym jest serial Chicago P.D.?

Chicago P.D. to wciągający serial opowiadający o członkach elitarnej jednostki wywiadowczej Departamentu Policji w Chicago, którzy każdego dnia stawiają czoła szeregom okrutnych przestępstw rozgrywających się na ulicach miasta. Policjanci mierzą się m.in. z przestępczością zorganizowaną, handlarzami narkotyków i nieuchwytnymi mordercami. Producentem wykonawczym Chicago P.D. jest wielokrotny zdobywca nagrody Emmy, Dick Wolf. Za produkcję serialu odpowiada ekipa pracująca wcześniej przy hitowych seriach Chicago Fire i Chicago Med.

Premiera 10. sezonu Chicago P.D. odbędzie się we wtorek 19 września na kanale 13 Ulica. Nowe odcinki emitowane będą co wtorek o 22:00.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x