Premiera trzeciego sezonu „Yellowjackets” dopiero w 2025 roku!

Premiera trzeciego sezonu Yellowjackets nastąpi dopiero w 2025 roku! Taką informację usłyszeliśmy wprost z czerwonego dywanu podczas rozdania nagród Emmy.

Niestety strajki scenarzystów i aktorów opóźniły wiele produkcji, w tym Yellowjackets. Choć wszystko wróciło do normy, to jednak wiele seriali i filmów musiało poprzesuwać swoje premiery, o czym producenci wykonawczy poinformowali wprost z czerwonego dywanu, na rozdaniu nagród Emmy.

Yellowjackets opowiada historię grupy nastolatków biorących udział w katastrofie lotniczej, której akcja rozgrywa się w 1996 roku, oraz o następstwach wypadku wiele lat później. Serial miał swoją premierę w 2021 roku i zyskał uznanie, zdobywając siedem nominacji do nagrody Primetime Emmy, w tym dla najlepszego serialu dramatycznego.

W obsadzie Yellowjackets pojawią się: Sophie Nélisse, Jasmin Savoy Brown, Sophie Thatcher, Samantha Hanratty, Liv Hewson i Courtney Eaton w epoce 1996 roku.  Natomiast ich odpowiedniki w epoce 2021 grają: Melanie Lynskey, Tawny Cypress, Juliette Lewis, Christina Ricci, Lauren Ambrose i Simone Kessell.

Ostatni odcinek Yellowjackets wyemitowano 28 maja 2023 roku.

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x