Robert Downey Jr. i Robert Pattinson zagrają w jednym filmie!

Odtwórcy ról Iron Mana i ostatniego znanego nam Batmana wystąpią wspólnie w kolejnym filmie Adama McKay’a!

Robert Downey Jr. i Robert Pattinson mają podobno połączyć siły w nowym filmie o seryjnym mordercy, od reżysera Adama McKay’a. Stworzył takie filmy jak: Nie patrz w górę, Big Short, Bracia Przyrodni i Legenda Telewizji.

Według doniesień Puck News, film McKay’a o seryjnym zabójcy jest w rzeczywistości „alegoryczną dramą” zatytułowaną Average Height, Average Build. Historia podobno obraca się wokół „seryjnego mordercy, który wkracza do polityki, starając się zmienić prawo tak, aby było bardziej przyjazne mordercom”. Pattinson ma zagrać główną rolę, a reżyser zbiera „gwiazdorską obsadę”, w której skład wejdzie Robert Downey Jr. i inni.

Jak zauważa redakcja, brzmi to jak zbiór kilku największych aktorów, już z Pattinsonem i Downey’em jako dwoma głównymi aktorami w jednym filmie. To rodzi wiele pytań o budżet i plany dystrybucji Average Height, Average Build – zwłaszcza po tym, jak ostatni film McKaya (Nie patrz w górę) odniósł sukces, będąc swego czasu drugim najczęściej oglądanym filmem Netflixa.

0
Would love your thoughts, please comment.x