Saga „Zmierzch” powraca!

Stephenie Meyer ponownie bierze na warsztat historię o wielkiej miłości – opowieść o śmiertelniczce Belli, która zakochała się w wampirze Edwardzie. Doskonale znaną już czytelnikom historię będziemy śledzić tym razem z perspektywy Edwarda. 

Uwaga! Potwierdzamy!

Premiera najnowszej powieści Stephenie Meyer w USA odbędzie się już jutro. Dotąd nie wiedzieliśmy, kiedy (i czy w ogóle) Midnight Sun ukaże się w Polsce. Mamy jednak świetną wiadomość dla wszystkich miłośników sagi Zmierzch!

Już w listopadzie nakładem Wydawnictwa Dolnośląskiego ukaże się Słońce w mroku, czyli nowa część bestsellerowej sagi Zmierzch autorstwa Stephenie Meyer!

Słońce w Mroku Stephenie Meyer ponownie przenosi nas do świata, który zauroczył miliony czytelników i oddaje nam w ręce epopeję o niezwykłych radościach oraz dramatycznych konsekwencjach płynących z nieśmiertelnej miłości.

Gdy Edward Cullen i Bella Swan spotkali się w Zmierzchu, narodziła się kultowa opowieść o miłości. Jednak do tej pory czytelnicy mieli okazję przeczytać ją wyłącznie z perspektywy kobiety. Poznając fascynujące detale z przeszłości Edwarda oraz jego złożone myśli i rozterki, możemy w końcu zrozumieć, dlaczego spotkanie z Bellą było najbardziej dramatyczną wewnętrzną walką w życiu wampira.

Jak ma usprawiedliwić podążanie za głosem serca, skoro w ten sposób wiedzie Bellą ku nieuchronnemu niebezpieczeństwu?

Cieszycie się z takiego obrotu spraw? Czy może uważacie, że kolejna wersja dobrze znanej już wszystkim historii z perspektywy Edwarda nie ma sensu?

Swoimi opiniami podzielcie się z nami w komentarzach!

0
Would love your thoughts, please comment.x