Cassandra Clare ogłasza konkurs „White ARC Giveaway”!

Cassandra Clare właśnie zapowiedziała na swoim profilu, że organizuje konkurs White ARC Giveaway! Do wygrania książka pod tytułem The Lost Book of the White!

Cassandra w tym miesiącu rozda pięć darmowych egzemplarzy. Oto w jaki sposób można wygrać jeden z nich:

1. Od 31 lipca do 7 sierpnia należy stworzyć w mediach społecznościowych post o Czerwonych Zwojach Magii — opowiedzcie o swojej ulubionej scenie, narysujcie obrazek, zilustrujcie cytat, zróbcie cosplay postaci, bądźcie kreatywni!

Nie używajcie Photoshopa, ponieważ Cassandra nie chce wykluczać osób, które go nie posiadają. Tu chodzi o miłość do książek i zabawę, a nie popisywanie się swoimi (całkowicie niesamowitymi) umiejętnościami w Photoshopie.

2. Opublikujcie swoje zdjęcie/post w mediach społecznościowych, może to być: Tumblr, Twitter, Facebook lub Instagram.

3. Następnie wyślijcie link do tego postu na adres shadowhunterchroniclescontest@gmail.com przed 7 sierpnia.

Cassandra i jej zespół muszą być w stanie kliknąć na link i zobaczyć obrazek, więc musi on być publiczny. Jeśli będzie oznaczony jako prywatny lub będzie znajdować się na prywatnym koncie, nie będą mogli go zobaczyć.

Rozdanie zakończy się 7 sierpnia o północy czasu wschodniego. Cassandra wraz z zespołem skontaktują się ze zwycięzcami wkrótce po zakończeniu konkursu. Książki zostaną wysłane jak najszybciej, abyście otrzymali je przed amerykańską premierą The Lost Book of the White.

Konkurs otwarty jest dla czytelników z całego świata od 13 roku życia! Pamiętajcie jednak, że odbywa się wyłącznie w języku angielskim. Książka, którą otrzymacie, nie będzie po polsku.

Dajcie znać w komentarzach, jeśli macie zamiar wziąć udział w konkursie Cassandry i jaki macie na siebie pomysł. Zrobicie cosplay, czy może coś innego?

0
Would love your thoughts, please comment.x