Selena Gomez w programie kulinarnym zamówionym przez HBO Max

Nie jesteśmy jedyni, którzy próbują doskonalić chleb focaccia podczas kwarantanny: Selena Gomez jest razem z nami.

Piosenkarka pop będzie gospodarzem oraz dyrektorem wykonawczym nieskryptowanego serialu kulinarnego, który otrzymał zamówienie na 10 odcinków w HBO Max.

Określany o charakterze: „nieapologicznie autentyczny cooklong” Sprawi jednak, że Gomez spróbuje zrobić pyszne posiłki podczas pobytu w domu. W każdym odcinku dołączy do niej zdalnie inny szef kuchni, razem zajmą się kuchnią, dzieląc się bezcennymi poradami i wskazówkami.

Co więcej, każda wpłata będzie podkreślać działalność charytatywną związaną z jedzeniem, odkąd pandemia koronawirusa trwa.

Zawsze bardzo głośno mówiłam o mojej miłości do jedzenia. Setki razy pytano mnie: gdybym miała inną karierę, co bym robiła. Byłabym szefem kuchni”– powiedziała Selena w oświadczeniu – „ Zdecydowanie nie mam formalnego szkolenia! Jak wielu z nas będąc w domu gotuje więcej eksperymentuje w kuchni”

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że mamy Selene w naszej pierwszej fali programu w HBO Max i, że możemy oglądać jej przygody w kuchni, ponieważ  jak wielu z nas, próbuje poprawić swoje umiejętności kulinarne podczas kwarantanny” dodała Sarah Aubrey, szefowa oryginalnej treści HBO Max.

Połączenie jej determinacji z najlepszymi szefami kuchni z pewnością zapewni rozrywkę i edukację widzów na temat tego nad czym wszyscy staramy się pracować – jak sprawić by gotowanie w domu było ekscytujące, zabawne i pyszne?”. 

Premiera na HBO Max już w środę 27 maja, a projekt Seleny będzie debiutem letnim.

Będziecie oglądać premierowy odcinek? Jak myślicie, czy Selena Gomez sprosta nowemu wyzwaniu? Przekonajcie się sami!
Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x