Serial „Di4ries” dostanie kolejny sezon!

Netflix wznowił włoski serial dla nastolatków Di4ries. Kiedy premiera nowych odcinków?

W każdym epizodzie jeden z ośmiu bohaterów wciela się w rolę narratora i opowiada historię w sposób podobny do osobistego wpisu w pamiętniku. Widz przyjmuje perspektywę tej osoby, która relacjonuje wydarzenia w klasie 2D miejscowego liceum ze swojego punktu widzenia. Uczniowie zwracają się bezpośrednio do publiczności i okazują swoje uczucia bez filtrów. W ten sposób historie Pietro, Livii, Isabel, Daniele, Moniki, Giulio, Mirko i Arianny przeplatają się pomiędzy odcinkami w chóralnej narracji, która odzwierciedla różne aspekty dorastania. W opowieści rozwija się zarówno ich własna indywidualność, jak i tożsamość grupowa.

Sezon został nakręcony pozornie w tajemnicy i ma zostać wydany na platformie Netflix w dwóch częściach. Pierwsza z nich została zapowiedziana na wrzesień 2023 roku, a kolejna – marzec 2024 roku.

Oglądaliście ten serial?

Obecnie absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta, a najbardziej koty! 😺 Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x