Serial „Rick i Morty” wraca z nowymi odcinkami!

Serial Rick i Morty jest jednym z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. W USA już od maja dostępne było zakończenie czwartego sezonu, jednak i Polscy fani doczekali się kolejnych odcinków!

Mało kto spodziewał się, że serial odniesie taki sukces. Produkcja Dana Harmona i Justina Roilanda w 2013 roku trafiła na platformę Adult Swim i nikt nie wiedział, że będzie to hit taki jak na przykład Gra o tron. Od tego czasu serial z dnia na dzień zyskuje wiele fanów i miłośników produkcji.

Mimo wszystko fani mają powody do narzekania. Nowe odcinki powstawały bardzo wolno, a przerwy między sezonami są bardzo długie. Widzowie mogliby wybaczyć ten fakt, gdyby nie spadający poziom produkcji po drugim sezonie. Na całe szczęście czwarty sezon przyjął się bardzo dobrze, co zapowiada powrót do formy.

W finałowych odcinkach sezonu ponownie zobaczymy rodzinę Smithów z ich problemami. Oczywiście nie zabraknie wyzwań na skalę galaktyczną. Pierwsze reakcje na odcinki Never Ricking Morty, Promortyus, The Vat of Acid Episode, Childrick of Mort i Star Mort Ricturn of the Jerri sugerują też powrót bardziej dojrzałych dylematów i cynicznej wizji świata. Nie zabraknie także historii z dawką meta-humoru.

Już teraz wiemy, że nie dawno zakończony w Stanach Zjednoczonych sezon nie zwiastuje końca serialu. Serwis Adult Swim zamówił już 70 dodatkowych odcinków produkcji, dlatego nie ma wątpliwości, że poznamy jeszcze wiele historii z udziałem Rick’a i Morty’iego.

0
Would love your thoughts, please comment.x