Seriale, które nie powinny zostać skasowane przez Netflixa

Niestety coraz częściej słyszy się o anulowanych serialach, które cieszyły się ogromną popularnością, a inne zostały skasowane ze względu na niską oglądalność.

Dziś przyjrzymy się serialom, których Netflix zbyt szybko skasował.

Anne With an E – Ania, nie Anna

Niezamężne rodzeństwo Cuthbertów, Marilla (Geraldine James) i Matthew (R.H. Thomson), zamieszkujące Zielone Wzgórze, pragnie adoptować chłopca z sierocińca, aby pomagał im w prowadzeniu gospodarstwa. Kiedy omyłkowo zostaje przysłana do nich rudowłosa Anne Shirley (Amybeth McNulty), decydują się ją odesłać. Cuthbertowie przejęci historią dziewczynki, postanawiają jednak ją przygarnąć.

Serial został skasowany po trzech sezonach.

The Society

Serial The Society opowiada o grupie nastolatków, którzy zostają w niewytłumaczalny sposób przeniesieni do miejsca identycznego jak ich rodzinne bogate miasteczko w Nowej Anglii, w którym jednak brakuje ich rodziców. Młodzi bohaterowie próbują odkryć, co się właściwie stało i jak mogą wrócić do domu, lecz by przetrwać, muszą ustanowić zasady i współpracować ze sobą.

Serial został skasowany po pierwszym sezonie. Netflix wycofał decyzję o zamówieniu drugiego sezonu.

Spinning Out

 

Gwiazda łyżwiarstwa figurowego próbuje poradzić sobie z miłością, rodziną i problemami psychicznymi, gdy szansa na olimpijski medal coraz mocniej się oddala.

Serial został skasowany po pierwszym sezonie. Powodem ponoć jest niska oglądalność.

Sense8

Połączona parapsychicznie grupa ludzi musi ustrzec się przed tymi, którzy traktują ich jako zagrożenie dla całej cywilizacji i porządku świata.

Serial został skasowany po dwóch sezonach. Chociaż dzięki petycji powstał odcinek, który zakończył najważniejsze wątki, ale to wciąż za mało.

The OA

Siedem lat po zniknięciu z domu młoda kobieta powraca. Ma teraz jednak tajemnicze zdolności i rekrutuje pięcioro nieznajomych do pewnej tajnej misji.

Serial został skasowany po dwóch sezonach.

Których z wymienionych produkcji najbardziej będzie wam brakować?

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x