Seriale, które pożegnamy w 2022 roku | #1

W roku 2022 pożegnamy wiele ciekawych produkcji… między innymi The Walking Dead, Peaky Blinders i wiele innych.

Do końca roku 2021 zostało już dosłownie kilkadziesiąt dni. Nieuniknione, że pewne znane tytuły odejdą po wielu latach. Poniżej przygotowaliśmy dla Was listę kilku tytułów, które pożegnamy w nadchodzącym Nowym Roku.

This Is Us (2016-2022) [6 sezonów]

W dniu urodzin męża Rebecca rodzi trojaczki. Od tego momentu losy członków rodziny Pearsonów splatają się przez lata.

Kilka zdań o serialu: Jest to jeden z najbardziej udanych produkcji w telewizji USA. Seria jest nadawana przez NBC. Niedługo będzie emisja szóstego sezonu, który będzie ostatnim. Będzie składał się z 16 odcinków. This Is Us można oglądać na Amazon Prime Video.

Zadzwoń do Saula (Better Call Saul) (2015-2022) [6 sezonów]

Pechowy prawnik robi wszystko, by zaistnieć na sądowej scenie w Albuquerque.

Kilka zdań o serialu: Jest to spin-off serialu Breaking Bad. Seria została stworzona przez Vince’a Gilligana i Petera Goulda. Ostatni sezon będzie składał się z 13 odcinków. Serial można oglądać na Netflixie.

Żywe Trupy (The Walking Dead) (2010-2022) [11 sezonów]

Świat opanowały zombie. Grupka ocalałych szuka bezpiecznego schronienia.

Kilka zdań o serialu: Po ponad dekadzie seria dobiega końca. Bez wątpienia okazał się fenomenem i był jednym z seriali, które odmieniło rynek medialny. Pomimo zakończenia wciąż będzie można śledzić losy, ponieważ Robert Kirkman wciąż rozwija uniwersum w komiksach. Serial można oglądać na Netflix i HBO GO.

Peaky Blinders (2013-2022) [6 sezonów]

Należący do gangsterskiej rodziny z Birmingham Tommy Shelby usiłuje zwiększyć swoje wpływy, wykorzystując skradziony transport broni.

Kilka zdań o serialu: Brytyjski serial był jednym z najbardziej oczekiwanych produkcji ostatnich lat. Chociaż Peaky Blinders się kończy, Steven Knight potwierdził, że historia zakończy się całkowicie na dużym ekranie, a film zdjęcia do filmu ruszą w 2023 roku.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x