„Spider-Man: Miles Morales” otrzyma prequel w formie powieści

Premiera Spider-Man: Miles Morales zostanie poprzedzona wprowadzeniem powieści przygotowującej graczy na historię, a w przyszłym roku w sklepach pojawi się art book zdradzający szczegóły prac nad tytułem.

Na ostatnim pokazie zaprezentowanym przez Sony, dowiedzieliśmy się, że gra trafi nie tylko na PlayStation 5, ale również na PlayStation 4.

Książka zadebiutuje 10 listopada, czyli dwa dni przed premierą Spider-Man: Miles Morales.  Skupi się na losach Milesa, który będzie musiał zmierzyć się z tym, co to tak naprawdę oznacza „bycie Spider-Manem”. W wydarzeniach pojawią się Vulture oraz Starling, którzy uwolnią eksperymentalną technologię w Nowym Jorku.

Natomiast w lutym 2021 roku zostanie opublikowany The Art of the Game, który zostanie przygotowany przez Matta Ralphsa i pokaże prace deweloperów. Autorzy zadbali o grafiki koncepcyjne, rendery oraz zaprezentuje analizę pracy zespołu.

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x